10 Mart 2016 Perşembe

Heyy, merhabaa!

Bu blogu bundan tam 4 yıl önce açmıştım. O zamanki mevzular biraz farklıydı tabi. Şöyle ki ➡ Ayy Mango'dan 10 TL'ye bakın ne aldım, yok dershaneye giderken bakın kitaplarımı hangi leoparlı klasörümün içine koyuyorum, oy ben neden yalnızım, vay bu erkeklerin hepsi neden aynı...😅Şimdi ne mi oldu? 
         💑 Hayatımın erkeğini buldum. Aslında 4 yıl önce de bulmuşum da farkında değilmişim.😊 Ay ne yalan söyleyeyim o zamanlar hiç ilgimi çekmiyordu cidden. Demek ki neymiş, illa ilk görüşte aşık olunmuyormuş. İnsan zamanla da sevip deli gibi aşık olabiliyormuş.
         👰 Evlendim. Ay ooh iyi ki evlenmişim, korkmayın arkadaşlar evlilik çok güzel bir şey 👍 Allah herkese çok sevdiği ve çok sevildiği, doğru ve hayırlı kişiyle evlenmeyi nasip etsin.
         🏡  Başka bir şehre yerleştim. Hem de benim gibi İstanbulun göbeğinde doğup büyümüş bir kız kalktım evimin direği için Edirne'ye yerleştim. Pişman mıyım? Asla! 🙅
         🍲  Evimin hanımı oldum. Ohoo pek marifetliyim ayol! 😊
         👪  Çocuklarımın anası olmayı planlıyorum, ama sonraa :) Hatta ileride ay hamileliğimin bilmem kaçıncı ayı, vay bebişimin dişi çıktı, oy pıtırcığım 3 yaşına girdi filan bunları da paylaşırım belki :)) 
     Üüü hikayeler bende, madde detaylarını da anlatacağım, merakla bekleyin 💋

6 yorum:

 1. Merhaba Merve Hanım hoş geldiniz blog dünyasına. Umarım her şey gönlünüzce olur. Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 2. Hoşbulduk Aslı Hanım, çok naziksiniz, çok teşekkür ederim. Sizin de her şey gönlünüzce olsun. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. Hakkında hayırlısı, bir amaç için başladığın blogunu sakın basit bir şekilde bırakıp terketme, şimdiden başarılar. :)))

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederim, evet benim blogum inşallah bir heves için açılanlardan olmayacak, hakkımızda hayırlısı :)

  YanıtlaSil
 5. Hayırlı olsun Merve hanım 😊😊 Bloglar ile ilgili tavsiyeleriniz olursa seve seve okurum

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim, birbirimizi takipte kalalım, sevgiler ;)

  YanıtlaSil