29 Kasım 2016 Salı

Yves Rocher Renk Koruyucu Şampuan ve Saç Kremi | Mervia's World

Özellikle bakır ve kızıl saç kullananlar çok iyi bilir. O saç asla boyadığın günkü gibi kalmaz. Tam diyorum oh sonunda istediğim rengi buldum, 2 yıkama sonra o canlılıktan eser kalmıyor 🙁 Bu süreçte inanın çok fazla renk koruyucu ürün denedim ve maalesef hiçbir faydasını göremedim. Ben yine internetten harıl harıl bu konuyla ilgili araştırma yaparken tesadüfen bu ürünleri gördüm 👇


Hemen Yves Rocher'nin internet sitesine baktım ama stokta yoktu. Ertesi gün hemen mağazasına gittim ve tam da indirime denk gelip hemen kaptım bu güzel ürünleri. 👏 Renk koruyucu bir de saç spreyi vardı ancak onu hala denemedim nedense 😊

Evet şimdi aylardır kullandığım ve vazgeçemediğim bu iki üründen bahsetmek istiyorum size 😍

Boyalı saçlar için özel olarak üretilmiş %96 doğal içeriğe sahip şampuan ve %98 doğal içeriğe sahip saç kremi "silikon, paraben ve renklendirici" içermiyor. İçeriğinde silikon olmadığı için de saçı ağırlaştırmıyor.
Doğal olduğunu şampuanı ve saç kremini avucunuza döktüğünüzde anlıyorsunuz zaten. Ne rengi var ne de keskin, ağır bir kokusu. Çok hoş bir bitki kokusu var sadece.

Bu şampuan ve saç kremi, bitkisel içeriğindeki organik akdikeni bitkisinin antioksidan etkisi ile saç rengini UV ışınlarına karşı koruyor. Saç kremi içeriğindeki badem yağı ile saçı yumuşacık yapıyor ve saça güzel bir ışıltı veriyor.

Ben bu ürünlerden gerçekten çok memnunum ve herkese tavsiye ederim. Benim saç derim çok hassastır ve çoğu şampuan kepek yapıyor ama bu ürünlerin hiçbir kötü yanını görmedim.

Güncel not: Ürünü birkaç aydır kullanıyorum. Saçımda egzama var ve bu aralar tekrar kaşıntı başladı. Bu ürünlerden mi dönemsel mi bilmiyorum. Şampuanımı bir süre değiştireceğim.

Ürünlerin fiyatı indirim dönemine göre değişiyor. Her bir ürünün fiyatı ortalama 15-25 TL arası..

Sevgiyle kalın..😚

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme